Saugyklos verslui - sandėlių nuoma - Boxinn.lt

Saugyklos verslui – sandėlių nuoma

Sandėliavimas įmonėms – saugyklos verslui

Planuojate greitai atsivežti daugiau prekių prekybai? O gal jūsų prekės netelpa esamame sandėlyje? Už sandėlių nuomą ir eksploataciją žiemą nenorite mokėti daugiau nei buvo numatyta biudžete. O gal nuomotojas nuolat prašo kelti nuomos kainą? Tai gal laikas naudotis laikino sandėliavimo plotu?

Jūsų veiklos optimizavimui BOX INN siūlo patikimas turto saugojimo paslaugas individualiose nuo 1 m³ iki 15 m² saugyklose su visais įskaičiuotais komunaliniais mokesčiais: visos patalpos yra šildomos, sausos, švarios, šviesios, saugomos. Nėra ilgalaikių įsipareigojimų, saugyklos moderniai įrengtos, šiuolaikiškos apsaugos ir patekimo sistemos. Be jokių pridėtinių ar nenumatytų papildomų mokesčių.

Sandėlių nuoma be įsipareigojimų

Nesvarbu, ar tik pradedate verslą, ar esate sukaupęs didelę patirtį, mes jums padėsime auginti  verslą. Saugokite turtą, baldus, archyvą, prekes. Pasikeitus poreikiams, bet kada keiskite patalpos dydį iš mažesnės į didesnę arba atvirkščiai. Mokėkite už tiek dienų, kiek naudojatės paslauga, nes BOX INN nėra ilgailaikių įsipareigojimų.

Priimsime jums skirtas siuntas BOX INN teritorijoje, jei pats būsite išvykęs. Jūsų patogumui yra erdvus vidinis kiemas patogiam krovininiam transportui privažiuoti. Galite nemokamai naudotis palečių krautuvu!

Saugyklos verslui privalumai

Saugojimo patalpos tinkamos trumpam prekių, turto ar krovinio saugojimui, perskirstymui, išpakavimui. Tinka internetinių parduotuvių ar nedidelio verslo atstovams dėl neterminuotų sutarčių ir lankstaus naudojamų patalpų dydžio keitimo galimybių pagal poreikius. Atskiros saugyklos verslui  nuo mažos 1 kūbinio metro iki 15 kvadratinių metrų dydžio sandėliavimo patalpos su galimybe šalia išsinuomoti automobilio parkavimo vietą saugomame vidiniame kieme, adresu Jonavos g. 262, Kaune. Saugyklos prieinamos 365 dienas per metus, 7 dienas per savaitę, kai įprastas darbo laikas yra nuo 6:00 val. iki 24:00 valandos be išeiginių dienų.

BOX INN – čia viskas tilps!

Gauk pasiūlymą