Metas pavasariniam tvarkymuisi: daugiau vietos spintose ir balkone - Boxinn.lt

Patarimai

Drabuziai spintoje

Metas pavasariniam tvarkymuisi: daugiau vietos spintose ir balkone

Pasiraitokite rankoves ir pasitikite pavasarį tvarkinguose, erdvesniuose namuose – BOX INN daiktų saugyklos Kaune sutalpins viską, kam vietos spintose pritrūko.

Nustebsite, kiek nereikalingų daiktų kaupiame namuose

Atšilę orai ir vis dažniau išlendanti saulė ne vieną paskatina imtis pavasarinių tvarkymosi darbų – ne tik langus nusivalyti, bet ir peržiūrėti susikaupusius daiktus, kurių artimiausiu metu tikrai neprireiks. O jų – ištisa galybė.

Štai įdomioji statistika skelbia, kiekvienas iš mūsų per gyvenimą vidutiniškai 153 dienas namuose ieškome netinkamoje vietoje padėtų ar giliausiose spintų kertelėse paslėptų daiktų – telefonų, raktų, akinių ar retai naudojamų buities prietaisų. O kone kiekvienuose namuose rastume mažiausiai 100 daiktų, kurių artimiausią pusmetį tikrai nepanaudosime – nuo kalėdinių eglutės žaislų iki kito sezono kantriai laukiančių šiltų drabužių.

Pamirškite storais paltais užgrūstas drabužių spintas, žieminiais batais ir šilta patalyne užkamšytas spinteles ir sandėliukais virtusius balkonus, kuriuose vasaros metu dažnas laiko pačius įvairiausius žiemos pramogoms skirtus daiktus – roges, slides, pačiūžas ir visą arsenalą kitų daiktų, kurių nėra kur padėti.

Visą namų turtą galima sutalpinti vos į kelis kvadratinius metrus

BOX INN daiktų saugyklos Kaune specialistai paskaičiavo, kad 2,5 m² saugykloje telpa net 50 vidutinio dydžio dėžių arba tiek daiktų bei baldų, kiek įprastai jų būna viename kambaryje. Tik nepamirškite – daiktų saugyklos neverta užkrauti daiktais, kurių išmesti ranka nepakyla. Kur kas prasmingiau ją išnaudoti viskam, ką ateityje dar tikrai naudosite, tačiau sandėliuoti namuose nesinori.

Taigi jei norite, kad pavasarinis tvarkymasis būtų tikrai efektyvus, nekraukite visko į vieną krūvą – skirkite laiko ir atidžiai išrūšiuokite, ką verta pasilikti, o su kuo metas atsisveikinti. Atidavimui skirtus daiktus kuo greičiau sutvarkykite ir perleiskite naujiems šeimininkams, o viską, ko patiems dar prireiks, tvarkingai supakuokite – nustebsite, kiek vietos sutaupysite daiktus tiesiog tinkamai sudėję.

Atsilaisvinusią vietą namuose protingai išnaudokite – sukurkite jaukų poilsio kampelį ar įrenkite vaikų žaidimo erdvę, juk vasaros atostogų metu norėsis sugalvoti įdomių mažiesiems skirtų veiklų. O ir balkonas kur kas labiau džiugins ne nukrautomis dėžėmis, o žydinčių vazoninių gėlių sodu ar šviežio derliaus gėrybių darželiu.

Pirmas mėnesis – tik 5 Eur*, o daiktus pervešime nemokamai**

BOX INN – tai Kaune įsikūrusi moderni daiktų saugykla, kurioje visuomet karaliauja nepriekaištinga švara. Savo klientams siūlome virš 500 skirtingo dydžio saugyklų su individualia prieiga. Šviesios ir švarios patalpos kruopščiai prižiūrimos savo srities specialistų, tad galėsite būti visiškai ramūs – jūsų daiktams nepakenks nei dulkės, nei drėgmė.

Saugokite daiktus dieną, savaitę, mėnesį ar ištisus metus – pasinaudoję lanksčiomis sąlygomis, daiktų saugyklą galite išsinuomoti be ilgalaikių įsipareigojimų, o esant poreikiui keiskite saugyklos dydį, pasirinkdami didesnę ar mažesnę erdvę nuo 1 m³ iki 15 m² patalpose. Jūsų daiktų saugumą užtikrina tarptautinius standartus atitinkanti saugos sistema. Be to, pastatas ir daiktai yra apdrausti, o prieigą prie savo saugyklos turėsite tik jūs.

Tų, kurie planuoja pasinaudoti daiktų saugojimo paslauga ilgesnį laiką, laukia net dvi puikios žinios – nepriklausomai nuo pasirinktos saugyklos dydžio, užsisakę daiktų saugojimą bent 3 mėnesiams, už pirmąjį mokėsite tik 5 Eur. O tiems, kurie asmeninius daiktus privačiose saugyklose ketina saugoti ne trumpiau nei 6 mėnesius, perkraustymo paslaugos Kauno miesto ribose nieko nekainuos. Daiktus jums reikės tik supakuoti, o juos iš namų paims ir iki pat saugyklos durų nugabens mūsų partneriai.

Nebesukite galvos nei dėl vietos namuose, nei dėl pakavimui reikalingų priemonių – BOX INN savo klientams siūlo įsigyti platų asortimentą pačių įvairiausių dėžių: apsaugančių nuo smūgių, suspaudimo ir drėgmės ar skirtų specialiai pakabintų rūbų pervežimui bei saugojimui.

* 5 Eur akcijos sąlygas rasite čia

** Nemokamo įkraustymo sąlygas rasite čia