Į kokį plotą galima sutalpinti viską, kas neatranda vietos namuose - Boxinn.lt

Į kokį plotą galima sutalpinti namų daiktus

kas netelpa namuose

Į kokį plotą galima sutalpinti viską, kas neatranda vietos namuose

Kai spintose nebetelpa drabužiai, o namuose vietos niekaip neatranda retai naudojami sezoniniai daiktai, buitiniai prietaisai ir begalė svarbių, tačiau šią minutę nereikalingų dalykų, pats metas ieškoti išeičių – daiktų saugykla Kaune „Box Inn“ sutalpins viską, kam vietos namuose pristigo.

Daiktų saugojimo paslauga – visiems gyvenimo atvejams

Daiktų saugojimo paslauga gelbėja pačiose įvairiausiose situacijose. Ne tik tuomet, kai žvejybos reikmenys visą šaltąjį sezoną tyliai rauda be vietos kažkur kamputyje, o išaugti vaikų drabužiai ir nebereikalingi žaislai užima pusę namų.

Daiktų saugojimas – tikras išsigelbėjimas tiems, kurie namuose planuoja remontą. Kol griausite sienas, dažysite lubas ar keiskite grindis, kompaktiškai sutalpinti daiktai saugiai ir be jokių dulkių lauks sugrįžimo į namus. Vietos daiktų saugykloje tikrai atras ir kitų šeimininkų dar nesuradę seni baldai, kuriuos planuojate pakeisti naujais, ir remontui reikalingos medžiagos, kurių tikrai dar prisireiks.

Aktuali daiktų saugojimo paslauga ir tiems, kurie laikinai išvyksta, juk brangesnių daiktų palikti be priežiūros nenori niekas, o apkrauti jais artimuosius – taip pat ne išeitis. O gal susiruošėte kraustytis ir visko persivežti vienu kartu nepavyks? „Box Inn“ daiktų saugykla Kaune pasirūpins daiktais, kurie kartu su jumis kol kas keliauti negali.

Sutalpinti visą butą galima vos į kelis kvadratinius metrus

Kai ateina metas peržiūrėti namuose laikomus daiktus, dažnas nustemba, kiek daug per gyvenimą jų susikaupė. Dar labiau stebina tai, kiek turimų daiktų, užimančių vietą namuose, retai naudojame. Nuo šiltų paltų, kurių prireikia tik šaltos žiemos metu iki sezoninių hobių reikmenų. Knygomis, užrašais ir įvairiausiais svarbiais dokumentais dažniausiai užkimštos ir spintos bei spintelės, kuriose neretai slepiame ir mums nelabai reikalingus, tačiau sentimentalius daiktus, kurių išmesti ranka nepakyla.

Atlaisvinkite vietos namuose, nes viskas, ko nesinori išmesti, sumaniai supakavus sutilps vos keliuose daiktų saugyklos kvadratiniuose metruose. Kiek vietos prireiks jūsų asmeniniams daiktams susidėti, nesunku pasiskaičiuoti – „Box Inn“ išmaniojoje skaičiuoklėje pasirinkite jums aktualius daiktus ir pamatysite rezultatą. Standartiškai 5 kv. m. saugykloje telpa tiek daiktų, kiek įprastai jų laikome 50 kv. m. bute, tad preliminarų saugyklos dydį galite pasiskaičiuoti ir tokiu būdu.

Tam, kad saugykloje sutilptų kuo daugiau daiktų, juos patariama tvarkingai supakuoti – efektyviausiai saugyklos erdvė išnaudojama tuomet, kai daiktai dedami į dėžės. Štai 1 m² saugykloje telpa 24 vidutinio dydžio dėžės, o į 2,5 m² saugyklą jų sutalpinsite net 50. Nereikės gaišti laiko ir lakstant po parduotuves, nes visas reikalingas daiktų pakavimo priemones rasite vienoje vietoje – „Box Inn“ daiktų saugykla Kaune siūlo platų transportavimo ir sandėliavimo dėžių bei kitų reikalingų pakavimo reikmenų pasirinkimą.

Daiktų saugykla Kaune – patogu ir patikima

Jei iki šiol dar neturėjote progos apsilankyti didžiausio daiktų saugojimo centro Kaune „Box Inn“ saugyklose, esame beveik tikri, kad liksite maloniai nustebinti. Visos pastato patalpos yra šildomos ir prižiūrimos savo srities profesionalų, tad švariose saugyklose jūsų daiktams nepakenks nei dulkės, nei drėgmė.

Prieigą prie saugyklos turėsite tik jūs, o į visą parą saugomas ir kameromis stebimas patalpas galėsite patekti bet kuriuo metu, pasinaudoję elektronine prieigos kortele. Tiek pastatas, tiek jame esantys daiktai yra apdrausti, todėl galėsite būti ramūs dėl daiktų saugumo.

„Box Inn“ daiktų saugykla Kaune turi virš 500 įvairaus dydžio patalpų – nuo kompaktiškų vos 1 m² iki erdvių 15 m² saugyklų. Esant poreikiui, patalpas visuomet galite keisti į didesnes ar mažesnes ir pasirinkti jums tinkamiausią daiktų laikymo laikotarpį be ilgalaikių įsipareigojimų.