Auganti elektroninė prekyba didina saugojimo paslaugos populiarumą - Boxinn.lt

Patarimai

prekiu saugojimas

Auganti elektroninė prekyba didina saugojimo paslaugos populiarumą

Smulkusis ir vidutinis verslas sudaro net 99.8% visų Lietuvoje veikiančių įmonių. Didėjantis darbuotojų skaičius ir nuosekliai augančios apyvartos tampa pagrindine mūsų šalies ekonomikos varomąja jėga, tačiau kintanti ekonominė situacija ir stiprėjanti konkurencinė aplinka skatina verslo atstovus nuolatos ieškoti būdų, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, dairytis patogių alternatyvų didelių sandėliavimo patalpų išlaikymui.

Smulkusis verslas randa būdų kaip sutaupyti: daiktų saugykla Kaune sulaukia vis daugiau klientų

Didmenine ir mažmenine prekyba užsiimančios smulkaus ir vidutinio verslo įmonės vis drąsiau žengia į el. prekybos rinką. Stebimos tendencijos rodo – per karantiną susiformavę vartotojų įpročiai pirkti internetu niekur nesitraukia, o ateityje, tikėtina, pardavimų apimtys el. prekyboje tik dar labiau augs.

Privalumų, kuriuos atveria prekyba internetu, galima įžvelgti įvairių – nuo mažesnėmis sąnaudomis sėkmingai auginamų verslų iki paprasčiau valdomų veiklos procesų. Vis tik kaip pastebi Kaune veikiančio daiktų saugojimo centro „Box Inn“ vadovas Nerijus Urbonavičius, el. prekybą vystantis smulkusis verslas aktyviai dairosi ir papildomų verslo efektyvinimo galimybių.

„El. prekybą vystantis smulkusis verslas – vienas iš sparčiausiai augančių segmentų mūsų klientų rate. Dirbantys šioje srityje dažnai susiduria su dilema, kur saugiai laikyti turimas prekes. Didelių sandėlių nuoma įprastai reiškia nemenkas išlaidas ir ilgalaikius įsipareigojimus. Mūsų siūloma daiktų saugojimo ir saugyklų nuomos paslauga suteikia galimybę lanksčiai reaguoti į kintančius įmonės poreikius ir taip optimizuoti išlaidas“, – sako N. Urbonavičius.

Skirtingiems poreikiams – visą parą veikianti daiktų saugykla

Didžiausias daiktų saugojimo centras Kaune „Box Inn“ siūlo naudotis nuo 1 iki 15 kv. m. dydžio patalpomis su individualia prieiga. Daiktai yra saugomi specialiai tam pritaikytose patalpose – čia pilnai įrengtos lubos ir grindys, palaikoma optimali temperatūra, tad klientai gali būti ramūs, kad jų daiktams nepakenks dulkės ir drėgmė. Sandėliukuose bei daiktų saugyklose saugią vietą atras ne tik nenaudojama įranga, baldai ar prekės, bet ir archyviniai dokumentai, užimantys papildomą vietą biure.

Prekių sandėliavimui pritaikytose patalpose taip pat galėsite ramiai atlikti būtiniausius darbus – klijuoti etiketes, skirstyti prekes, pakuoti siuntas. Pastate naudojamos tinkamo spektro LED apšvietimo sistemos, nėra vykdomi jokie gamybos darbai, tad šviesiose ir švariose patalpose jūsų netrikdys triukšmas ar kvapai. Visame daiktų saugojimo komplekse veikia nemokamas bevielis internetas, yra įrengti sanitariniai mazgai.

Klientų daiktai sandėliuojami patalpose, prie kurių prieigą turi tik jie patys. Į vidinį kiemą ir pastatą visą parą galima patekti naudojantis elektronine prieigos kortele. Klientų patogumui įrengtas ir erdvus vidinis kiemas krovininiam transportui privažiuoti, galima nemokamai naudotis palečių krautuvu.

Pastate įmontuota tarptautinius standartus atitinkanti saugos sistema, patalpos visą parą stebimos vaizdo kameromis, o jose esantys daiktai yra apdrausti, taip užtikrinant maksimalų saugumą.

Jokių ilgalaikių įsipareigojimų – keiskite patalpas ir saugokite tiek, kiek prireiks

Savo klientams „Box Inn“ suteikia galimybę naudotis lanksčiomis sąlygomis – esant poreikiui patalpas keisti į didesnes ar mažesnes ir daiktus saugoti tiek, kiek prireiks: dieną, savaitę, mėnesį ar ilgesnį laikotarpį.

„Pastebime, kad prieššventiniu laikotarpiu itin išauga trumpalaikės daiktų nuomos paklausa. Prekybai suaktyvėjus, smulkusis verslas dažnai ieško papildomų prekių laikymo ir sandėliavimo patalpų. Šaltuoju metų laiku paklausi ir sezoninio daiktų saugojimo paslauga, kuria dažniausiai naudojasi kavinės bei restoranai, žiemą nuomojamose patalpose laikantys nereikalingą lauko įrangą“, – pasakoja „Box Inn“ vadovas.