Daiktų saugyklose kauniečiai slepia neįprastus lobius - Boxinn.lt

Patarimai

saugyklose slepia neįprastus daiktus

Daiktų saugyklose kauniečiai slepia neįprastus lobius

Tarp saugomų daiktų – ir išskirtinės dovanos

Nors daiktų saugyklos – ganėtinai nauja paslauga Lietuvoje, jos privalumus įvertina vis daugiau gyventojų. Didžiausio daiktų saugojimo centro Kaune „Box Inn“ saugyklose vietą atranda sezoniniai daiktai, baldai, įrankiai, vaikų inventorius ir viskas, kam vietos namuose pritrūksta.

Ką daryti, kai daiktų laikyti namuose nėra galimybių, išmesti gaila ar reikia saugiai paslėpti nuo svetimų akių? Kauniečiai jau rado sprendimą, kuriuo ir Kalėdų senelis mielai naudojasi prieš šventes.

Savo klientams „Box Inn“ suteikia galimybę naudotis lanksčiomis sąlygomis ir daiktus saugoti tiek, kiek prireiks, tad ilgalaikė daiktų saugojimo paslauga praverčia išvykstantiems ilgesniam laikui ar ketinantiems nuomoti savo būstą – kompaktiškai supakuoti asmeniniai daiktai telpa vos kelių kvadratinių metrų patalpoje, jų nereikia laikyti užrakintų atskirame kambaryje.

Trumpalaike daiktų saugyklos nuoma dažnai naudojasi atliekantys remontą namuose, persikeliantys gyventi į kitą būstą. Trumpalaikės sandėliukų nuomos paslaugos aktualios ir prieššventiniu laikotarpiu – gyventojai čia laiko dovanas, kurių namuose nepavyktų paslėpti nuo smalsių akių, o prekybai suaktyvėjus, papildomų sandėliavimo patalpų prekėms dairosi ir smulkusis verslas.

Daiktų saugojimo centro „Box Inn“ vadovas Nerijus Urbonavičius pastebi, kad nuomojamose 1 – 15 kv. m. dydžio patalpose kai kurie ir kalėdines dirbtuves įsirengia – šviesiose ir švariose saugyklose dovanas patogu ne tik laikyti, bet ir susipakuoti, taip išsaugant visas Kalėdų senelio paslaptis.

„Teko matyti, kaip klientai prieš pat šventes atsivežė įspūdingo dydžio briedžio ragus – vos pro duris tilpo. O kažkas tikrai apsidžiaugė dovanų gavęs motociklą, kuris vienoje iš mūsų saugyklų saugiai laukė Kalėdų ryto. Kartais pasitaiko ir įdomesnių atvejų – iš močiutės paveldėtą senovinę skrynią saugojimui atvežusi šeima prisipažino ir patys dar nežinantys, kas slepiasi po devyniais užraktais – gal tikras lobis, o vienas klientas saugykloje sumanė pasistatyti terariumą, mat idėja savo namuose laikyti egzotinius gyvūnus jo žmonos nesužavėjo. Tiesa, šiam vyrui padėti negalėjome, mat gyvūnų saugykloje laikyti negalima“, – pasakoja N. Urbonavičius.

Daiktų saugyklos, kuriose telpa viskas

Nusprendę pirmą kartą pasinaudoti daiktų saugojimo paslauga dažnai nustemba, kiek iš tiesų nedaug vietos prireikia savo asmeniniams daiktams susidėti. Pasirinkę 2,5 kv. m. erdvę, joje saugiai galėsite laikyti penkiasdešimt vidutinio dydžio dėžių, o apgalvotai pakuojant, į 5 kv. m. saugyklą sutalpinti galima tiek daiktų, kiek įprastai telpa 50 kv. m. namų erdvėje.

Tiksliai nežinantys, kokio dydžio patalpų gali prireikti, gali pasinaudoti išmaniąją skaičiuokle. Nurodžius, kokius daiktus planuojama sandėliuoti, sistema automatiškai parinks jums tinkamiausio dydžio patalpas.

„Savo daiktų saugojimo centre turime virš 500 įvairaus dydžio saugyklų. Praktika rodo, kad gyventojai dažniausiai renkasi 2-5 kv. m. daiktų saugyklas, o įmonės dairosi didesnių erdvių – įprastai nuo 6 kv. m. Esant poreikiui, patalpas visuomet galima keisti į didesnes ar mažesnes ir pasirinkti jums tinkamiausią daiktų laikymo laikotarpį be ilgalaikių įsipareigojimų“, – sako „Box Inn“ vadovas.

Visi klientų daiktai sandėliuojami patalpose, prie kurių prieigą turi tik jie patys. Į patalpas, kurios saugomos ir stebimos vaizdo kameromis, visą parą galima patekti naudojantis elektronine prieigos kortele, o pastatas ir daiktai yra apdrausti, todėl klientai gali būti ramūs dėl daiktų saugumo.

Patalpos, kuriose saugomas klientų turtas, yra pilnai įrengtos ir prižiūrimos savo srities profesionalų, tad čia esantiems daiktams nepakenks nei dulkės, nei drėgmė. Nuo kelioninių lagaminų iki retai naudojamų buitinių prietaisų, išaugtų vaikų drabužių ar lentynose jau nebetelpančių knygų – saugyklose vietos atras visi rečiau naudojami, sezoniniai ar daug vietos namuose užimantys daiktai.